Faaliyet Alanları

Services

Şirketimiz kurulduğundan itibaren, metal enjeksiyon makinesi, punta kaynak makineleri, alüminyum eritme fırınları, soğuk kamara metal enjeksiyon makineleri, robot setleri, havalandırma kanal makineleri, yaldız kesim ve matbaa makineleri, özel amaçla tasarlanan makine üretici firmalara, dolum makineleri otomasyon sistemlerini elektrik panolarını komple anahtar teslim uygulamıştır.

Üretim bandı konveyör sistemleri, ölçüm kontrol ve izleme, sistemleri, metal kaplama tesisleri, boyama tesisleri, süt sağım tesisleri, scada sistemleri, otomasyonu uygulamaları yapmış olup faaliyetlerine devam etmektedir.

Özel tasarım mekanik projeler ve özel imalat otomasyon makineleri imalatı. 2016 yılından itibaren faaliyet alanlarımıza eklediğimiz diğer bir kalemdir. Bu alanda çıt çıt çakma makinesi otomasyonu, şerit çekme otomasyonu, kılavuz çekme makinesi, sıcak kamara metal enjeksiyon mal alma ve yolluk kesme robotu, pota karıştırma makinesi, gibi çeşitli makineler yapmış ve yeni projeler ile bu alanda devam etmekteyiz.

OTOMASYON

ELEKTRONİK

GÖRÜNTÜ

MEKANİK

ROBOTİK

CHECK WARE