BİZ KİMİZ?

PhotoPOZİTİF OTOMASYON 2002 yılında, makine tesis otomasyon sistemleri için elektrik elektronik ve otomasyon hizmetleri sunmak üzere kurulmuştur. Şirketimiz kurulduğundan itibaren, metal enjeksiyon makinesi, punta kaynak makineleri, alüminyum eritme fırınları, soğuk kamara metal enjeksiyon makineleri, robot setleri, havalandırma kanal makineleri, yaldız kesim ve matbaa makineleri, özel amaçla tasarlanan makine üretici firmalara, dolum makineleri otomasyon sistemlerini elektrik panolarını komple anahtar teslim uygulamıştır. Üretim bandı konveyör sistemleri, ölçüm kontrol ve izleme, sistemleri, metal kaplama tesisleri, boyama tesisleri, süt sağım tesisleri, otomasyonu uygulamaları yapmış olup faaliyetlerine devam etmektedir. Metal enjeksiyon sektöründe kalıp kontrol terzi sistemleri kendi tasarımımız olan başarılı sonuçlar aldığımız bir üründür.

SÜREÇ

AR-GE çalışmalarımız ile inovasyon süreçlerinde etkili çözümler geliştirerek, müşterilerimize kaliteli ve sağlam çözümler sunuyoruz.
Modernizasyon süreçleri tamamlanan ürünlerin, ihtiyaçlara fazlasıyla cevap verecek şekilde kurulumu, bakım ve servis süreci ve bu işlemlerin sonunda müşterilerle sürekli irtibatta olunarak karşılıklı feedback aktarımının gerçekleştirilmesi.
Müşterilerimizle yapılan karşılıklı feedback ve çözüm noktasında yapılan çalışmaların neticesinde paydaşlarımıza en kaliteli hizmeti verebilmek ve onlara kolay çözümler üreterek memnuniyetlerini sağlamak önceliklerimizin başında gelmektedir.


Mission

Misyon

Tecrübe ve bilgi birikimini bir araya getirerek, iş ortaklarımız ve müşterilerimizle birlikte otomasyon sektöründe öncü firma olmak.


Vision

Vizyon

ARGE çalışmaları ile inovasyon süreçlerini doğru şekilde optimize ederek, sürekli gelişen ve gelişmeye devam eden teknolojiye kayıtsız kalmadan, müşterilerimizin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayan, onlara her zaman özel çözümler sunan, Türkiye'de bu alanda lider otomasyon firması olmak.


Values

Kalite Politikamız

İnsan kaynaklarını geliştirerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kararlı, etkin ve verimli bir şekilde çalışarak, sunulan ürün ve hizmetlerde kaliteli, güvenilir ve sürekli olmak.